MSA

Geçmişten günümüze mutfağa
dair her şey MSA’da

Sürekli gelişimini sürdüren ve dinamik yapısını en üst düzeyde teknik altyapı ile destekleyen MSA’nın Maslak kampüsünde; Euro 2011 normlarındaki profesyonel mutfak ve ekipmanlarının yanı sıra ‘workshop’lar için tasarlanmış mutfak, barmen, barista ve sommelier eğitim salonu, değişik kullanım amaçlarına göre planlanmış seminer odaları, 24 kişilik eğitim sınıfları, Türkiye’nin ilk ve tek mutfak auditorium’u, AR-GE çalışmalarının yürütüldüğü mutfak laboratuvarı ve Okulun Mutfağı isimli okul restoranı yer alıyor.

Bünyesinde MSA Electrolux Auditorium’unu bulunduran MSA, bu özel donanımlı merkez ile eğitim alanında sektöre büyük katkı sağlıyor. 140 kişilik oturma kapasite bulunan auditorium’da sadece ülkenin değil, bütün bölgenin en büyük Molteni pişirme ünitesi yer alıyor. MSA Electrolux Auditorium’unda Türkiye’nin önde gelen işletmelerin sefleri ağırlanıyor, yeni ürün deneme ve geliştirmeleri yapılıyor ve geleceğin şef adaylarının gelişimine yönelik eğitim projeleri hayata geçiriliyor.

"Maslak’taki 4000 m2 ve 3 milyon Euro’luk
yeni kampüsü, özgün mimarisiyle, her
ayrıntının düşünüldüğü, modern, dünya
standartlarında bir aşçılık okulu olarak
tasarlandı. "

MSA binası, kişi sayısını algılayan akıllı elektrik tüketim ve tasarruf sistemi, atıksu tesisatlarına bağlı cihazlarda Euro 2011 normlarında bakteri sifonları, atık su sistemlerinde yağ ve nişasta tutucu paslanmaz çelik kapanlar, okul genelinde ve davlumbazlarda otomatik yangın algılama, uyarı ve söndürme sistemleri, homojen hava dağılımlı, kumaş kanallı havalandırma sistemleri gibi ileri teknolojileri barındırıyor. İçinde Türkiye’nin ilk ve tek ‘Yeme - İçme Konulu Uzmanlık ve Nadir Eserler Kütüphanesi’ ve yiyecek - içecek tarihi konusunda Türkiye’nin dört bir yanından toplanmış özel bir koleksiyona sahip olan müzesi yer alıyor. Ayrıca, tüm öğrenciler ve ziyaretçiler için açık-kapalı otoparkı bulunuyor.

okul

Mutfağın Okulu’nu
keşfedin

Mutfağa dair her türlü teknolojiyi, mekanı ve bilgiyi içinde bulunduran MSA'ya daha yakından bakın.

MSA’dan Haberdar Olun!

E-Bültenimize üye olun ve gelişmelerden haberdar olun.

Lütfen abone olmak istediğiniz bültenleri seçiniz

MSA'dan Haberler
Workshop'lar

MSA'nın eğitim ve/veya workshop’larından E-posta yoluyla özellikle haberdar olmak istiyorum.